„Dělej dobro a dobro se ti vrátí.“        Budha

Přednášky a semináře

Přednáškovou a lektorskou činnost od září 2018 již neprovádím.

Milí přátelé,
s každým rokem z našeho života něco odchází a je jedno, zda je to opotřebované, zda to přestalo sloužit či nám již nepřináší radost a uspokojení.
Tento rok byl pro mě hodně o poznání, prozření a uvědomování si, co je pro mě důležité a co už ne. Změn jsem provedla již několik - v létě ukončení lektorské a publikační činnosti v Energy, ale i lektorování jinde. Má síla je v individuální pomoci tomu, kdo si o ni řekne.
A tedy další změna, která nastává od 1.1.2019 je ta, že ukončuji provozování Konzultačního centra Energy.
Co to znamená?
* že produkty zakoupíte v jiném KC nebo přímo v Klubu v UH, ale nikoliv u mě
* že již nebudu poskytovat poradenskou činnost o produktech přes fcb a jiné sítě
* že nebudu přednášet
* že se se mnou můžete nadále poradit v rámci vaší osobní návštěvy u mě
V čem pokračuji?
* v terapeutické práci čili dále dělám masáže a cvičení vedoucí k vyrovnání postavení těla, ošetření pleti kosmetikou Energy, odhalení a poznání vzorců chování, rozbor zdravotního stavu dle principů TČM a nabídka řešení......
* v pomoci nastavení optimální regenerace vnitřního prostředí s využitím bylinek a jiných přír.produktů
* v malování na hedvábí a na textil
* a možná zkusím i něco nového......
Pokud jste na tom podobně, přeji i vám všem, ať se vám daří naladit se na to, co si přejete, co vám přináší radost a co vás obohacuje <3
Krásné vánoce a úspěšný nový rok 2019

Z historie......

Tak toto je velmi oblíbená přednáška s ukázkou, příjemné a voňavé povídání, propojení ženské energie a sdílení zkušeností.....přijďte ;-)

* Nový termín pro kosmetičky - rituální masáž japonských císařoven KOBIDO je bohatá na různé tepavé, vyhlazující a dynamické hmaty, pro mnohé velmi náročná. Přirovnávám ji ke hře na klavír, často každou rukou hrajete něco jiného :-D, takže je třeba mít v harmonii obě mozkové hemisféry......jak je propojit, aby vás ruce poslouchaly, si povíme a ukážeme na kurzu. 

Každopádně už před mnoha tisíci lety se vědělo, že ruce jsou tím nejcennějším nástrojem, který máme :-).  Sama dříve, když jsem snažila pracovat s nějakým přístrojem, to prostě nešlo, nedokázali jsme se navzájem sladit........... takže své ruce považuji opravdu za největší dar.