„Dělej dobro a dobro se ti vrátí.“        Budha

Přednášky a semináře

Přednáškovou činnost od září 2018 již neprovádím.

Nově se snažím předat praktické zkušenosti masérům v rámci rekvalifikačního masérského kurzu https://www.ji-fa.cz.

O tom, že silná imunita je základem našeho zdraví, není pochyb. Povíme si, proč nám slábne, jaké jsou její druhy a co udělat, abychom ji měli stále pevnou.......

V Domažlicích si povíme o základních pohledech a principech regenerace dle TČM, přednáška je určena všem, kteří se teprve začínají seznamovat s celostním pohledem na naše zdraví a přináší propojení souvislostí včetně přehledu a působu použití základního sortimentu Pentagramu Energy.

V Domažlicích podruhé.....voňavé setkání s milými lidmi :-)

Tak toto je velmi oblíbená přednáška s ukázkou, příjemné a voňavé povídání, propojení ženské energie a sdílení zkušeností.....přijďte ;-)

* Nový termín pro kosmetičky - rituální masáž japonských císařoven KOBIDO je bohatá na různé tepavé, vyhlazující a dynamické hmaty, pro mnohé velmi náročná. Přirovnávám ji ke hře na klavír, často každou rukou hrajete něco jiného :-D, takže je třeba mít v harmonii obě mozkové hemisféry......jak je propojit, aby vás ruce poslouchaly, si povíme a ukážeme na kurzu. 

Každopádně už před mnoha tisíci lety se vědělo, že ruce jsou tím nejcennějším nástrojem, který máme :-).  Sama dříve, když jsem snažila pracovat s nějakým přístrojem, to prostě nešlo, nedokázali jsme se navzájem sladit........... takže své ruce považuji opravdu za největší dar.