DUŠE

 

Ve své praxi se velmi často setkávám se ženami, které jsou doslova motory a středobodem své rodiny, velmi schopné a vše zvládající. Stejně to mohou mít i v pracovních činnostech. Najdeme mezi nimi úspěšné podnikatelky, které v práci realizují svůj obrovský potenciál.

To je ovšem viditelné na povrchu. Uvnitř se schovává většinou unavená, vyčerpaná,...

Toto téma mě napadlo více rozvinout, když jsem dopsala článek o syndromu hodné holčičky. Z toho plynoucí nízké sebevědomí jde ruku v ruce s nulovými hranicemi, rozdáváme se zcela, aniž bychom mysleli na sebe...to platí pro ženy i muže.

Blokády krční páteře spojené s bolestmi hlavy i za krkem, neschopnost otočit hlavou, hučení v uších, zhoršující se zrak - to jsou nejčastější důvody, proč za mnou lidé chodí s prosbou o pomoc. Jde o velmi široké téma, rozhodně zde neproberu vše, co by bylo třeba, každopádně snad Vám níže uvedené informace pomohou udělat si představu o potížích,...

Bachovy esence

04.01.2018

Bachovy esence jsou pojmenované podle svého objevitele, anglického lékaře-homeopata dr.Edwarda Bacha (1886-1936), který věřil, že přechodné i dlouhodobé negativní stavy mysli brzdí tok tělesných energií, což vede k duševním poruchám a posléze k fyzickým nemocem.