HUMAN DESIGN

10.01.2018

Tento systém poznání sebe sama, respektive mého nastavení a prožívání v realitě života, mě    potkal v r. 2012. Díky Jakubovi Střítezském, který mi tento rozbor vypracoval, se mi dostalo mnoho cenných rad, jež dodnes využívám. Proto jsem se rozhodla tuto metodu zpřístupnit i Vám.


Human design popisuje naše talenty a způsob  i okolnosti, jak je můžeme plně projevit. Zároveň pomáhá rozpoznat negativní podvědomé programy a vzorce chování. Krásně se doplňuje s technikou Motýlí masáže ( metamorfní technikou ), která pracuje na tomtéž, a navíc umí zharmonizovat energetické bloky z prenatálního období.

Více se o Human designu dočtete na webu - www.humandesign.cz 

Osobně mi pomohl uvědomit si svou osobnost a její nastavení a plně to nastavení využívat..........

Dám příklad.......občas pořádám kurzy, semináře, vždy bylo pro mě hodně pracné takový kurz naplnit, ne snad, že by byl nezajímavý, ale "tlačila jsem na pilu". V řeči Human Designu jsem jsem GENERUJÍCÍ TYP a iniciovala jsem. Vyvíjela jsem aktivitu, která mě stála mnoho energie, přitom můj potenciál je v tom, že mám vždy čekat na podnět a až teprve na něj reagovat. Jinak řečeno, až mě někdo požádá o seminář či přednášku, pak vytvořím termín....... již mnohokrát se mi to osvědčilo. 

Za minulá léta člověk, pokud hledá sám sebe a chce si porozumět nebo chce porozumět tomu, co se mu zrovna děje,  vyzkouší ledasco. U mě to byl numerologický i astrologický rozbor, každý z nich mi přinesl něco pozitivního, nicméně Human Design zásadního.

Pokud se pro něj rozhodnete, přeji, ať Vám pomůže jako mě.